O inwestycji

Jak w domu

Nasza nowa inwestycja dedykowana jest parom i rodzinom z dziećmi. Oferujemy mieszkania w dwulokalowych budynkach. Właściciele mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. Z kolei nowi posiadacze mieszkań na piętrze zyskają obszerne tarasy. Dodatkowo do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostawiamy wewnętrzny, malowniczy park ze stawem.

baner - Jak w domu

Oferujemy czteropokojowe mieszkania o powierzchni użytkowej od 65 do 73 metrów kwadratowych. Wszystkie zostały zaprojektowane w ten sposób, by efektywnie wykorzystać całą, dostępną przestrzeń. Wyróżnia je przestronny układ oraz duży dostęp światła dziennego. Każdemu mieszkaniu dedykowane są dodatkowo wewnętrzne i zewnętrzne miejsca postojowe. 

baner -

Zalety osiedla

Otoczenie zieleni
Miłośnicy natury na pewno docenią sąsiedztwo Enklavy. Niemal z każdej strony otoczona jest ona lasami i polami. W kilka minut można znaleźć się na leśnym trakcie. To idealne miejsce do uprawiania joggingu, długich spacerów oraz na wyprawy kolarskie.
Spokojna okolica
Enklava położona jest z dala od miejskiego zgiełku. Tutaj naprawdę możesz usłyszeć ciszę. Jeżeli marzysz by codziennie budził Cię śpiew ptaków, to z pewnością nasze osiedle spełni Twoje oczekiwania. To idealne miejsce do wypoczynku.
Kontrola dostępu
W Enklavie dbamy także o bezpieczeństwo i komfort naszych przyszłych mieszkańców. Właśnie dlatego wprowadziliśmy kontrolę dostępu. To sprzyja sąsiedzkiej integracji, a jednocześnie sprawia, że nikt nieupoważniony nie zakłóci Twojego spokoju.
Sport i rekreacja
Zielona okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. To przestrzeń wolna od hałasu i spalin, dzięki czemu docenią ją miłośnicy joggingu, kolarstwa i trekkingu. Domowe ogródki i obszerne tarasy sprzyjają też uprawianiu sportu we własnym domu. A do tego w Skawinie można znaleźć zarówno kluby fitness, siłownie, jak i baseny sportowe i rekreacyjne.
Dobra komunikacja
Osiedle Enklava położone jest w odległości zaledwie 16 km od centrum Krakowa. Odcinek ten można pokonać samochodem, korzystając z wygodnego, czteropasmowego fragmentu Zakopianki albo komunikacją miejską. W pobliżu Enklavy znajduje się przystanek autobusowy, a także przystanek szybkiej kolei.
Przykład 1
Przykład 2
Przykład 3

Standard wykonania

Budynki osiedla Enklava zostały zaprojektowane przez znanych i cenionych na rynku architektów. To oni nadali im odpowiedni wygląd i funkcjonalność. Projekty mieszkań i zagospodarowania terenu wykonano z dbałością o każdy, najdrobniejszy detal.
baner - Standard wykonania
Zadzwoń Napisz